Výroba a prodej cukrářských a lahůdkářských výrobků. Cateringové služby.


úvodní Cateringové služby


Cateringové služby

Pomůžeme vám zorganizovat soukromé i firemní společenské akce. Zařídíme pro vás vše od občerstvení na oslavu, firemní prezentaci nebo zahradní párty. Pořádanou akci si sami užijete a ušetříte si mnoho času i případných starostí.

Kdy využít cateringové služby? 

Chcete uspořádat firemní večírek, galavečer, soukromou oslavu nebo třeba svatební raut? V takovém případě jste na správném místě. Ať už je váš požadavek jakýkoli, vždy se vám budeme snažit vyhovět a splnit všechna vaše přání. Naše služby můžete využít například při pořádání:

  • společenských večerů
  • svatebních oslav
  • narozeninových oslav
  • soukromých večírků
  • propagačních akcí
  • vernisáží
  • tiskových konferencí
  • zahradních party
  • dětských oslav

Uspořádáme pro vás raut, banket, grilování i garden party. Raut patří mezi nejoblíbenější formu pořádání společenských událostí. V případě rautu jsou pokrmy nabízeny na dlouhých stolech a hosté si sami nebo za asistence obsluhy mohou brát to, na co mají zrovna chuť.  

Banket je naopak velmi slavnostního rázu a pořádá se obvykle při významné a oficiální události. Hosté zasedají u slavnostně prostřených stolů a je jim servírováno několika chodové menu. 

Občerstvení

Občerstvení na soukromé oslavy můžeme připravit v podobě švédských stolů, vytvořit různé chuťovky na oslavu, podávat lze samozřejmě i společný oběd či večeři. Vlastní výroba lahůdek a výroba baget je pro nás samozřejmostí. Garantujeme vám tedy občerstvení připravené z kvalitních a čerstvých surovin. Věříme, že pokrmy z naší kuchyně pro vás budou kulinářským zážitkem. 

Naším cílem je vaše spokojenost

Při zajišťování cateringových služeb jsme si získali již důvěru mnoha zákazníků, vždy dbáme na kvalitu a spolupracujeme pouze s osvědčenými a spolehlivými partnery. Naše zkušenosti jsou bohaté a rozmanité, a proto nám bude potěšením zajistit příjemný zážitek také pro vás.

Nezávazná poptávka

Plánujete oslavu, firemní prezentaci nebo zahradní párty? Máte nějakou představu, ale nejste si jisti její realizací? Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku s vaší představou.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.